Gündem

Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli hastaneye gitti. Sosyal medyada sağlığının kötü olduğu yönündeki iddiaların ardından MHP’den açıklama geldi. Bahçeli’nin sağlık durumunun iyi olduğu, herhangi bir problemin olmadığı ve istirahat ettiği öğrenildi. 

Partiden yapılan açıklamaya göre MHP lideri 71 yaşındaki Bahçeli’nin sağlık durumu iyi. Bahçeli’nin tansiyon ve şeker için rutin kontrollerini yaptırmak için hastaneye gittiği belirtildi. 

Semih Yalçın’dan Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında açıklama

Mide bulantısı şikayetiyle hastaneye başvuran MHP lideri Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “Bugün sabah saatlerinde Sayın Genel Başkanımız mide bulantısı şikayetiyle hastaneye müracaat etti. Hastaneye intikalinden itibaren kendisinin tetkikleri yapılmaktadır.

Bazı sosyal medya alanlarında ifade edildiği gibi beyin kanaması veya kalp hastalığıyla alakalı hiçbir problemi yoktur. Şu anda şuuru açık, konuşabilen bir durumdadır. İstirahat etmektedir. Bu açıklamayı, hastane başhekimliği daha geniş bir şekilde ilerleyen yapacaktır.

Genel Başkanımızın durumu son derece iyi ve mükemmel durumdadır. Hastaneye intikalinden itibaren Genel Başkanımız kendisinde. Herhangi bir problem yok. Şu an için istirahat ediyor. Tetkiklerin de çoğu yapıldı. Herhangi bir problem yok” ifadelerini kullandı.

Taburcu edildi

Sabah saatlerinde mide bulantısı şikayetiyle hastaneye müracaat eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; “Devlet Bahçeli’nin hastanede yatışının zorunlu olduğu gibi bir durum söz konusu değil.  Genel durumu son derece iyi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı