Son dakika Deprem Erzincan Otlukbeli'de korkutan deprem meydana geldi

İzmir ve Manisa'da bugün gerçekleşen peş peşe depremlerin ardından Son dakika Deprem haberi bu kez Erzincan'dan geldi. Erzincan'ın Otlukbeli ilçesinde saat 21.08'de 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Korkutan deprem yerin 2.1 Km derinliğinde gerçekleşti.

Son dakika Deprem Erzincan Otlukbeli'de korkutan deprem meydana geldi

İzmir ve Manisa'da bugün gerçekleşen peş peşe depremlerin ardından

21.08 ERZİNCAN OTLUKBELİ DEPREMİ

Son dakika Deprem haberi bu kez Erzincan'dan geldi. Erzincan'ın Otlukbeli ilçesinde saat 21.08'de 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Korkutan deprem yerin 2.1 Km derinliğinde gerçekleşti. 

11.38. İZMİR MENDERES DEPREMİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre bugün saat 11.38'de İzmir'de 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü İzmir Mendere olarak belirtildi. Deprem yerin 7 KM derinliğinde gerçekleşti.

11.44 MANİSA SARUHANLI DEPREMİ

Bu depremin hemen ardından bu defa da Manisa'da bir deprem kaydedildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nünü internet sitesindeki veriye göre, saat 11:44'te merkezi Akhisar'ın Saruhanlı ilçesi olan 3,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. 

11.50 İZMİR ÇANDARLI KÖRFEZİ DEPREMİ

İzmir 12 dk sonra bir kez daha sallandı. Saat 11:50'de merkezi üssü İzmir Çandarlı Körfezi olan 3,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 6.9 Km derinliğinde gerçekleşti.

YORUM EKLE