Ege ve Akdeniz'de deprem. Bodrum depreminin ardından bu kez Antalya ve Burdur sallandı

Dün akşam saat 18.07 de meydana gelen 4.3 şiddetindeki Bodrum'da depreminin ardından. 11 Eylül gece yarısı saat 02.02'de Antalya Döşemealtı'nda 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Burdur'da da güçlü şekilde hissedildi.

Ege ve Akdeniz'de deprem. Bodrum depreminin ardından bu kez Antalya ve Burdur sallandı

Son dakika deprem haberleri. Dün akşam saat 18.07 de  meydana gelen 4.3 şiddetindeki Bodrum'da depreminin ardından. 11 Eylül gece yarısı saat 02.02'de Antalya Döşemealtı'nda 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Burdur'da da güçlü şekilde hissedildi. 

ANTALYA DEPREMİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 02.02'de merkez üssü Döşemealtı ilçesi olan 4,8 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.

Depremin yaklaşık 47 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

BODRUM DEPREMİ

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi verilere göre, bugün saat 18.07'de, merkez üssü Gökova Körfezi olan 4.3 büyüklüğündeki deprem meydana geldi.

MİLAS VE MARMARİS İLÇELERİNDEN DE HİSSEDİLDİ

Yerin 7 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, Bodrum'un kıyıya yakın kesimleri ile Milas ve Marmaris ilçelerinden de hissesildi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, can ve mal kaybı yaşanmadı.

ABD sismik araştırma merkezinin verilerine göre depremin büyüklüğü 4.8 olarak, depremin merkez üssü Muğla'nın Datça ilçesi olarak açıklandı. 

YORUM EKLE