Deprem Son Dakika: Ege'de son depremler Kuşadası açıklarında oldu. Deprem İzmir'i de salladı

Son dakika deprem Bodrum, Kuşadası, Söke Aydın ve İzmir ve bir çok bölgede hissedildi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, son deprem bugün saat 11.17'de Kuşadası'na 24,68 kilometre mesafede, Ege Denizi'nde 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

DEPREM 26.07.2018, 12:02
Deprem Son Dakika: Ege'de son depremler Kuşadası açıklarında oldu. Deprem İzmir'i de salladı

Son dakika deprem Bodrum, Kuşadası, Söke Aydın ve İzmir ve bir çok bölgede hissedildi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, son deprem bugün saat 11.17'de Kuşadası'na 24,68 kilometre mesafede, Ege Denizi'nde 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini ilk olrak 4.6 şiddetinde verip 4.4 olarak güncelledi. 

DEPREM PANİĞİ

Depremin 6,80 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlenirken İzmir ve Aydın'da da hissedilen deprem, kısa süreli paniğe neden oldu. Vatandaşlar, sosyal medya üzerinden paylaştıkları mesajlarında yaşadıkları korkuyu ifade etti.

İşte o mesajlardan bazıları:

"İzmir'de gök gürlüyor ama yağmur yok, hava inanılmaz bunaltıcı. 2 gündür aşırı nemli bir hava var. Kesin deprem olacak diye sohbet ettik arkadaşlarla ve oldu. Umarım bu şiddeti aşmaz. Kanlı ay muhabbeti dönüyor her yerde.. Evet doğa uyarıyor.

 Şu an Bodrum’da olan anneme buradaki hava durumunu göstermek için görüntülü konuşurken orada deprem oldu.

Geçmiş olsun İzmir. Umarım herkes iyidir #Deprem"

Yorumlar (0)
33°
az bulutlu