EkonomiGündem

Deposunu fulleyecekler için duyuruldu: 9 gün kaldı! 75 TL az ödeme yapacaksınız

Akaryakıt fiyatları vatandaşın gündeminden düşmezken, Ziraat Bankası’ndan açıklama geldi. Ziraat Bankası, akaryakıt kampanyalarıyla ilgili duyuru yaptı. Buna göre, benzin, motorin ve LPG alışverişi yapacak müşteriler 75 TL kazanacak.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, akaryakıt istasyonlarında Bankkart ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üstü 4. akaryakıt alışverişine 75 TL Bankkart lira verileceği duyuruldu. Kampanyanın 30 Eylül’de son bulacağı belirtildi. Buna göre, kampanyanın bitmesine 9 gün kaldı.

KAMPANYANIN DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Kampanya 17 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 5 Ekim 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.