Denizli Haberleri

Denizli’nin ünlü tatlıcısındaki fare görüntüsü sosyal medyada gündem oldu!

Denizli'nin ünlü tatlıcısında görülen fare sosyal medyada gündem oldu. Dondurmalı irmik helvasıyla tanınan tatlıcıda bir vatandaş gördüğü farenin görüntüsünü çekti. Görüntünün tepki çekmesi üzerine firma yetkilisi açıklama yaptı.

Denizli’nin ünlü tatlıcısında görülen fare sosyal medyadanın gündemine oturdu. Dondurmalı irmik helvasıyla adını Türkiye’de duyuran tatlıcıda bir vatandaş gördüğü farenin görüntüsünü çekti. Görüntünün tepki çekmesi üzerine firma yetkilisi açıklama yaptı.

Denizli’ye gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelen, Denizlili vatandaşların da sıklıkla irmik helvasının tadına baktığını tatlıcıda görülen fare bir vatandaş tarafından kaydedildi. İrmik helvasının yanında verilen suların dağıtıldığı kutunun içinde görüntülenen farenin videosunu birçok kişi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

FİRMA YETKİLİSİ AÇIKLAMA YAPTI

Gelen tepkiler üzerine firmanın yetkilisi Yunus Helvacı açıklama yapmak zorunda kaldı. Kamera karşısına geçen Helvacı, “Birkaç gündür, sosyal medya ve whatsapp gruplarında paylaşılan üzüldüğünüz, bizim de üzüldüğümüz olayla ilgili açıklama yapmak istiyorum. Kontrolümüz dışında gerçekleşen olay, tamamen iş yerinin dışında, anlık gelişmiştir. Biz önlemlerimizi daha da arttırarak işlerimize devam ediyoruz. 82 yıldır izin verdiğiniz güvenle bugünlere geldik. Bundan sonra aynı özeni göstererek işlerimize devam ediyoruz” dedi.