Denizli Haberleri

Denizli’nin Pamukkale’de 83 yaşındaki yaşlı adam çatıdan düştü!

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde 83 yaşındaki Ali Akdemir isimli yaşlı vatandaş evinin çatısını onarmak için çatıya çıktığı sırada dengesini kaybederek yere düştü. Çatının kırılması üzeirne 2 ve 4 yaşındaki torunlarının üzerine parçalar düştü. Meydana gelen olayda 3 kişi yaralandı.

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 83 yaşındaki Ali Akdemir 2 katlı evinin çatısını onarmak için çatıya çıktı. Dengesini kaybeden yaşlı adam bir anda aşağıya düştü.

DEDE VE TORUNLARI YARALANDI

Akdemir aşağı düştüğü sırada tutunmaya çalıştığı tuğlalar da yerinden sökülerek bahçedeki A.A. (4) ve A.A. (2) isimli torunlarının üstüne düştü. Olayın neticesinde dede ile birlikte torunlar yaralandı.

Aile üyelerinin haber vermesi ile bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Akdemir ile iki torununa yaptıkları müdahalenin ardından ambulans ile Denizli Devlet Hastanesine kaldırdılar.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yaşlı adamın çatıyı onarmak için çıktığını belirten Arif Akdemir, “Çatıyı onarmak için çıktı. Çatı dün kırılmıştı. Bugün üzerine çıkınca temelli kırılarak aşağıya düştü. Çatının altında oynayan torunların üzerine da parçaları düştü” dedi.

Olayın ardından polis tarafından soruşturma başlatılırken, yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Etiketler

İlgili Makaleler