Denizli Haberleri

Denizli’de sokak ortasında boğazına bıçak dayadı!

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde M.F. isimli şahıs nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı sokak ortasında boğazına bıçak dayayarak intihar etmeye kalkıştı. Polis ekiplerinin uzun süren ikna çabaları etki etmeyince bir anlık dikkatsizlikle üstüne atlayarak M.F. isimli şahıs yakalandı.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde M.F. isimli şahıs nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı Saraylar Mahallesi’nde boğazına bıçak dayayarak intihara teşebbür etmeye çalıştı.

İKNA OLMADI

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen M.F.’nin bir arkadaşı ile birlikte polis ekipleri şahsı ikna etmeye çalıştı. Ardından bölgeye çağrılan psikolog bu defa şahsı ikna çabasına girişti. Polis ve psikolog ne yaparsa yapsın şahsı ikna edemedi.

ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

İkna çabalarına karşılık vermeyen M.F.’nin arkasına döndüğünde bir anlık dikkatsizliğinden yararlanan polis daha sonra şahsın üstüne atlayarak elindeki bıçağı almayı başardı. Ambulansa binmeyi reddeden şahıs sedyeye bağlanarak Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Öte yandan, şahsın polis ekipleri gelmeden önce kendisini göğüs bölgesinden ciddi sayılmayacak şekilde bıçakladığı da öğrenildi.