Denizli HaberleriGündem

Denizli’de müzik öğretmeni ‘Allahım sana geliyorum’ dedikten sonra ölü bulundu!

Denizli‘de akşam saatlerinde kendi balkonundan ‘Allahım sana geliyorum’ diye bağıran müzik öğretmeni apartmanın önünde ölü bulundu. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 37 yaşındaki müzik öğretmeni Erdal Taşbaş’ın intihar ettiği düşünülüyor.

Olay, Pamukkale ilçesi Asmalıevler Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre gece 23.00 sıralarında  Çarşı ve Mahalle bekçileri devriye sırasında bir apartmanın girişinde yerde hareketsiz yatan bir şahsın olduğunu gördü.

Bekçilerinin ihbarı üzerine bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekiplerinin yaptığı incelemede ise hayatını kaybeden kişinin Erdal Taşbaş (37) olduğunu tespit etti.

İNTİHAR ETTİĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR

Taşbaş’ın olay yerine gelen annesinin feryadı yürekleri dağladı. Yapılan incelemelerin ardından Taşbaş’ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Taşbaş’ın gece saatlerinde üst kattaki komşusundan su istediği sonrasında ise 5. kattaki merdiven boşluğundan intihar ettiği düşünülüyor.

“ALLAH’IM SANA GELİYORUM”

Müzik öğretmeni olan Erdal Taşbaş’ın, akşam 18.30 sıralarında evinin balkonundan ezan okuduğu ardından ise “Allah’ım sana geliyorum” diye bağırdığı iddia edildi. Ayrıca Taşbaş’ın geçtiğimiz aylarda Bakırköy Akıl ve Ruh Hastalıkları Hastanesi ve Denizli Devlet Hastanesinde tedavi gördüğü öğrenildi.