Denizli Haberleri

Denizli’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı artıyor!

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde 65 yaşındaki K.Y. koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Acıpayam'da ölü sayısının ise 2'ye çıktığı iddialar arasında...

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde 65 yaşındaki K.Y. koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. K.Y.’nin yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmadığı iddia edildi. Bunun üzerine Acıpayam’da koronaviğrüs kaynaklı hayatını kaybedenlerin sayısı 2’ye yükseldi.

Daha önce bir kişinin koronavirüs nedeniyle vefat ettiği ilçede bu ölümün ardından ilçedekiler kendileri gönüllü olarak sokağa çıkmamıştı, toplu taşıma araçları durmuş ve son olarak da ilçeye giriş çıkışlar kontrollü sağlanmıştı.

Denizli’de merkez ilçelerin ardından en çok virüs vakasının görüldüğü ilçe olan Acıpayam’da virüs kaynaklı bir ölüm daha gerçekleşti.

Acıpayam İlçesi’ne bağlı Alcı Mahallesi’nden olan 65 yaşındaki K.Y. adındaki bir kadın Denizli’de tedavi yapıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

TOPLAM SAYI 8’E YÜKSELDİ

Acıpayam’ın Alcı Mahallesi’nde daha önce de 56 yaşındaki K.A. korona nedeniyle hayatını kaybetmişti. Bu ölüm ile koronanın Acıpayam’da aldığı can sayısı ikiye, Denizli’de ise 8’e yükseldi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı