Denizli HaberleriEge Haberleri

Denizli’de korku dolu anlar: Polis baba oğlu kilometrelerce kovaladı!

Denizli’de silahla havaya ateş açıp araçla ilerleyen baba ve oğlu, polisin takibi neticesinde kaza yaparak yakalandı. Şehir magandası baba ve oğulun silahla havaya açtığı ateşte kovanlardan biri evin penceresinden girerek tavana isabet etti.

4 kilometre boyunca polis kovaladı

Pamukkale ilçesi Hacıkaplanlar Mahallesinde gerçekleşti. Elde edilen bilgilere göre; İstiklal Caddesinde alkollü sürücü Şevket Ş. ve yolcu konumunda bulunan oğlu Selim Ş.’yle birlikte otomobille silahla havaya ateş açtı. Polis ekipleri tarafından silah sesinin duyması üzerine sürücünün peşine takıldı. Polislerden kaçmaya devam eden sürücü yaklaşık 4 kilometre kovalamaca sonucunda Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde bir dükkana çarpıp durabildi. Polis ekiplerine zor anlar yaşatan sürücü ve yanında bulunan oğlu Selim Ş. güçlükle araçtan indirildi. Hafif bir şekilde yaralanan Selim Ş. ambulansla Denizli Devlet Hastanesine kaldırılırken, sürücü Şevket Ş. ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Kurşunlardan biri tanesi eve diğeri ise dükkana isabet etti

Baba ve oğlu araçla polisten kaçtığı esnada Atatürk Caddesi üzerinde silahla havaya 4 el ateş açtı. Kurşunlardan bir tanesi dükkana isabet ederken diğer kurşun ise bir evin penceresinden içeriye girerek tavana isabet ettiği tespit edildi. Kurşunun isabet ettiği evde bulunan aile korku dolu anlar yaşarken olay yeri inceleme ekipleri çalışmalarını yaptı. Diğer yorgun kurşunlar polis ekipleri tarafından incelenmek üzere alındı. Olay dair soruşturma başlatıldı.