Denizli Haberleri

Denizli’de korku dolu anlar! Mahalleli dehşeti yaşadı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, dün gece korku dolu anlar yaşandı. Mahallede otomobilden havaya rastgele ateş açılması sonucu bazı binalara kurşun isabet etti. Olay sonucu şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Ekipler kaçan şüphelileri yakalamak için  çalışma başlattı.

Hacıkaplanlar Mahallesi, Atatürk Caddesi’ndeki bir apartmanın 6’ncı katındaki Mahmut E.’ye ait evin mutfak camına, 5’inci kattaki Kemal Ö.’ye ait dairenin ise balkon camına saat 23.00 sıralarında birer kurşun isabet etti. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekiplerinin yaptığı incelemede, yoldan geçen otomobilden atış açıldığı belirlendi. Olay paniğe neden olurken, polis, otomobilin plakasının tespit edilip, ateş eden kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

İlgili Makaleler

‘MAHALLEDE KORKU YAŞANDI’

Mahalleli, ikinci el eşya satışı yapan Ahmet Acar, dün sokağa çıkma kısıtlamasında otomobilden havaya ateş açıldığını belirtip, “Kurşunlar apartmandaki iki daireye isabet etmiş. Denizli’deki magandalar ortalığı karıştırdı. Silah, çocuk oyuncağı değil. Bu konuda önlemler alınması lazım. Birçok kişinin maganda kurşunu ile yaşamını yitirdi. Ancak, halen ders alınmadı. Mahallede bu olay nedeniyle korku yaşandı. Bir çocuk ya da bir yetişkine isabet edebilir, can kaybı yaşanabilirdi. Kurşunlardan biri bir dairenin mutfağına isabet etmiş. O anda mutfakta birileri olsa belki de can kaybı yaşanacaktı” dedi.

‘KURŞUNLAR BAZI DAİRELERE İSABET ETMİŞ’

Mahallede yaşayan Kübra Nur Kara ise, “Sokağa çıkma yasağında evde oturuyorduk. Bir anda silah seslerini duyduk. Kurşunlar bazı dairelere isabet etmiş. Çok büyük korku yaşadık” diye konuştu.