Denizli Haberleri

Denizli’de korku dolu anlar! Ekipler sevk edildi

Denizli'de seyir halindeki bir otomobil alev alev yandı. Sürücü otomobilinden gelen dumanları fark edince araçtan indi. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından yangın kontrol altına alındı. Her an gibi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmazken, otomobilde maddi hasar meydana geldi.

Denizli’de seyir halindeki bir otomobilde yangın çıktı. Sürücü otomobilinden gelen dumanları fark edince araçtan indi. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından yangın kontrol altına alındı. Her an gibi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmazken, otomobilde maddi hasar meydana geldi.

Yangın, Pamukkale ilçesi Karşıyaka Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, seyir halinde Opel marka otomobili ile ilerleyen sürücü, aracından çıkanları dumanları fark etmesi üzerine durdu. Araçtan indikten sonra motor kısmından alevlerin çıktığını fark eden sürücü itfaiyeye ihbarda bulundu.

Bölgeye gelen itfaiye ekipleri otomobilden çıkan yangını söndürdü. Yangının, otomobilin motor kısmındaki elektrik bölümünden çıktığı belirtildi. Her an gibi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmazken, otomobilde maddi hasar meydana geldi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.