Denizli Haberleri

Denizli’de kayıp 2 kişinin cesedi 90 metrelik uçurumda bulundu!

Denizli'nin Beyağaç ilçesinde dün akşamdan itibaren haber alınamayan 2 kişinin cesedi 90 metrelik uçurumdan yuvarlanan otomobilde ölü olarak bulundu.

Denizli’nin Beyağaç ilçesinde dünden beri haber alınamayan 2 kişinin cesedi yaklaşık 90 metrelik uçurumdan yuvarlanan otomobilde ölü olarak bulundu.

Alınan bilgiye göre, eşi Ekrem Saldamlı’dan (35) dün akşamdan itibaren haber alamayan Hatice Saldamlı, durumu polis ve jandarma ekiplerine bildirdi. Çevrede arama başlatan ekipler, Saldamlı ve arkadaşı Mehmet Ali Kaçar’ın otomobil ile ormanlık alana gitmiş olabileceği bilgisi üzerine çalışmalarını buraya yönlendirdi.

90 METRELİK UÇURUMDAN YUVARLANDI

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerinin de destek verdiği arama çalışmalarında, Cumhuriyet Mahallesi Esentepe mevkisi yakınlarındaki ormanlık alanda yaklaşık 90 metrelik uçuruma devrilmiş halde bir otomobil fark edildi. Araçtaki aramada 2 erkek cesedi bulundu.

Ölen kişilerin kayıp ihbarında bulunulan Saldamlı ile araç sahibi Mehmet Ali Kaçar olduğu tespit edildi. Cenazeler, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.