Denizli HaberleriGündem

Denizli’de kahreden olay: Doğum gününde son nefesini babasının mezarı başında vererek hayatını kaybetti!

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Aktepe Mahallesi’nde dünden beri kendisinden haber alınmayan inşaat işçisi Ramazan Kılıç (48), Asri Mezarlık’ta görevliler tarafından 16 yıl önce kaybettiği babasının mezarının yanında hareketsiz yatarken bulundu.

HAYATINI KAYBETTİ

Görevlilerin ihbarı üzerine, bölgeye sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, başından tabancayla vurulmuş olan Kılıç’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar esnasında mezarlığa gelen Kılıç’ın yakınları, fenalık geçirdi. Güçlükle sakinleştirilen aile yakınlarının ağıtları yürekleri dağlarken, Kılıç’ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

OTOPSİ YAPILACAK

11 Mart 1974 tarihinde dünyaya gelen Ramazan Kılıç’ın doğum gününde, 2006 yılında kaybettiği babasının mezarı başında ölü olarak bulunması yakınlarının yaşadığı acıyı daha da artırdı. Evi de mezarlığın yakınında olan ve dünden bu yana her yerde aranan Ramazan Kılınç’ın en son görüştüğü yakınlarına ruhunun daraldığını ve bunalıma girdiğini söylediği iddia edildi. Ramazan Kılınç’ın

intihar mı ettiği yoksa cinayete kurban mı gittiğinin ise yapılacak otopsi sonrası ortaya çıkacağı öğrenildi.