Denizli Haberleri

Denizli’de ilginç olay! Önce tokalaştılar sonra birbirlerine bıçakla saldırdılar

Denizli'de sokağa çıkma yasağı bulunan 3 genç sokak ortasında sohbet etmesinin ardından öpüşerek vedalaştı. Daha sonra henüz bilinmeyen bir nedenle birbirlerine bıçakla saldırdılar. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. 

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde sokağa çıkma yasağı bulunan 3 genç sokak ortasında sohbet etmesinin ardından  öpüşerek vedalaştı. Daha sonra henüz bilinmeyen bir nedenle birbirlerine bıçakla saldırdılar. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Meydana gelen olay sonucunda 2 kişi yaralandı, 1 kişi ise gözaltına alındı.

Olay, saat 13.00 sıralarında Saraylar Mahallesi 460 Sokak’ta meydana geldi. 3 kişinin birbirlerine bıçakla saldırma anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

ÖNCE TOKALAŞTILAR SONRA BİRBİRLERİNİ BIÇAKLADILAR

Kamera kayıtlarında, sokağa çıkma kısıtlaması olan genç P.R. (17), arkadaşı C.İ. (17) ve M.K. (17) ile kardeşi H.K. (16), sokaktaki kaldırımda yaklaşık 1 saat boyunca sohbet etti. Sohbetin ardından P.R., yanlarından ayrıldıktan sonra 3 arkadaş birbirleriyle tokalaşıp, öpüştü.

M.K. arkadaşı C.İ. ile önce tokalaşıp, öpüştü. Sonrasında ise bilinmeyen nedenle cebinden çıkardığı bıçakla, arkadaşını sağ bacağından bir anda yaraladı. C.İ. de yaralı halde cebinden çıkardığı bıçakla M.K.’ye saldırdı. H.K.’de ağabeyi kurtarmak için C.İ.’ye tekme, tokat saldırdı. Çevredekiler araya girip, tarafları ayırmaya çalıştı.

Bu sırada M.K. ve H.K. kardeşler, tekrar C.İ.’ye saldırarak kavgaya devam etti. Kavga sırasında M.K. de başından bıçakla yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Yaralanan M.K. ile C.İ. ambulanslarla Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, H.K. polis tarafından gözaltına alındı. İki kişinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polisin olayla ilgili soruşturma başlattı.

Etiketler

İlgili Makaleler