Denizli Haberleri

Denizli’de gölet kenarında kadın cesedi bulundu!

Denizli'de evden çıktıktan sonra haber alınamayan 55 yaşındaki kadının cesedi gölet kenarında bulundu. Yakınlarının kayıp başvurusu yapmasının ardından harekete geçen ekipler Hatice Batmaz'ın cesedine 11 saatlik arama sonucunda ulaştı. Ekipler, intihar mı yoksa düşme sonucu mu öldüğünü inceleme çalışması başlattı.

Denizli’nin Güney ilçesinde evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan Hatice Batmaz’ın cesedi gölet kenarında bulundu. Şeker ve kanser hastası olduğu belirtilen Batmaz’ın yakınları haber alamamasının ardından ekiplere durumu bildirdi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler 11 saatlik çalışma sonucunda Batmaz’ın cesedine ulaştı.

Alınan bilgilere göre, olay Güney ilçesi Orta Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara göre, evinden öğle saatlerinde çıktıktan sonra haber alınamayan Hatice Batmaz’ın (55) yakınları kayıp başvurusunda bulundu. Bölgede ve yakın çevrede jandarma başta olmak üzere İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ve İHH Arama Kurtarma ekipleri çalışma başlattı. 11 saatlik arama çalışmasının ardından Güney şelalesi yakınlarında bulunan gölet kenarında Batmaz’ın cansız bedenine ulaşıldı.

55 yaşındaki Hatice Batmaz’ın kanser ve şeker hastası olduğu belirtilirken olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

İNCELEME BAŞLATILDI

Jandarma ekipleri Batmaz’ın intihar mı, yoksa düşme sebebi sonucu mu öldüğünü belirlemek için inceleme başlatırken Batmaz’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne morguna kaldırıldı.

Etiketler

İlgili Makaleler