Denizli Haberleri

Denizli’de düğünde aile üyeleri arasında kavga! Çok sayıda kişi…

Denizli'de düğünde gelin ve damadın aile üyeleri arasında kavga çıktı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Şahıslar, kendilerini ayırmaya ve sakinleştirmeye çalışan polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Yaşanan olay sonucunda 1 kişi yaralanırken, çok sayıda kişi ise gözaltına alındı.

Denizli’de düğünde gelin ve damadın aile üyeleri arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Olay yerine ihbar üzerine çok sayıda ekip sevk edildi. Çevik kuvvetlerin devreye girdiği kavga sonucunda 1 kişi yaralanırken, 6 kişi de gözaltına alındı. Şahıslar, olay yerine gelen polis ekiplerine zor anlar yaşattı.

Olay, Merkezefendi ilçesi Sümer Mahallesinde bulunan bir düğün salonun da meydana geldi. Düğünde alkol alan şahıslar tartışmaya başladı.

Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda misafirler ayırmaya çalışsa da bunda başarılı olamadı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis sevk edildi. Polis ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kavga eden şahıslar birbirlerine saldırmaya devam etti.

Takviye ekip istenmesinin üzerine bölgeye polis ve çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Şahıslar, kendilerini ayırmaya ve sakinleştirmeye çalışan polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Polis ekipleri 6 kişiyi gözaltına aldı. olayda bir kişi yaralanarak Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Düğüne gelen misafirler ise olayın ardından bir bir salondan çıkarak evlerine dönmesi gözlerden kaçmadı.

Etiketler

İlgili Makaleler