Denizli Haberleri

Denizli’de cep telefonu çalan hırsıza esnaftan tokat! “Utanmıyor musun?”

Denizli'de bir mağazadan cep telefonu çalan hırsız çevredeki esnaf tarafından yakalandı. Hırsızı yakalayan esnaflardan biri hırsızı tokatlayarak "Utanmıyor musun?" diye sordu.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde, bir şahıs, girdiğiiş yerinden cep telefonunu çalıp kaçmaya çalıştı. Telefonu çalınan kadının peşinden koşmasıyla birlikte harekete geçen çevredeki esnaf, hırsızı yakalayarak cep telefonunu geri aldı. Olay sonrasında hırsızı yakalayan esnaflardan birinin”Utanmıyor musun” diyerek hırsıza tokat attığı anlar kameraya yansıdı.

Saraylar Mahallesi 498 Sokak’taki bir iş yerinden, bir kadına ait cep telefonu çalındı. Cep telefonunu çalındığını fark eden kadın, iş yerinden hızla çıkan şüpheli Sefa K.’nin peşinden koşmaya başladı. Durumu fark eden çevredeki esnaf, koşarak kaçmaya çalışan Sefa K.’yi yaklaşık 500 metre ileride yakaladı. Yaşadığı panik nedeniyle gözyaşı döken kadın, şüpheliden geri aldığı cep telefonu ile polisi arayıp, durumu bildirdi.

UTANMIYOR MUSUN!

Şüpheli Sefa K.’yi yakalayanlar, yeniden kaçmaması için kollarından tutarken, bir esnaf şüpheliye, “Utanmıyor musun” diyerek tokat attı. O anlarda çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Şüpheli Sefa K., daha sonra gelen polislere teslim edildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Öte yandan hırsızı yakalayan esnafın attığı tokat çevredekiler tarafından görüntülendi.