Denizli Haberleri

Denizli’de alt geçitte korkunç kaza!

Denizli'de Deliklitaş Alt Geçidi'nde Mustafa H. idaresindeki otomobil kontrolünü kaybederek karşı şeride girerek 2 otomobile çarptı. Meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. İşte detaylar...

Denizli’de Deliktaş Alt Geçidi’nde 20 V 7974 plakalı Mustafa H. idaresindeki otomobil sürücüsünün nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıktı.

BÜYÜK PANİK YAŞANDI
Otomobil ardından karşı şeride geçerek seyir halinde olan 11 AAJ 804 plakalı araca ardından 34 BLZ 299 plakalı otomobile çarptı. Kazaya karışan araçların hızlarının düşük olması olası bir facianın önüne geçerken, büyük panik yaşandı.

TRAFİK NORMALE DÖNDÜ
Kazada karşı şeride geçen otomobil sürücüsü Mustafa H. ile yanında yolcu olarak bulunan Hatice H. yaralandı. Yaralılar çevredekilerin haber vermesi ile olay yerine gelen ambulans ile Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Kaza sonrası yolda trafik bir süre geliş gidiş çift yönlü olarak bir şeritten sağlandı. Kaza yapan araçların çekiciler yardımıyla olay yerinden kaldırılmasının ardından yolda trafik normale döndü.

Alt geçitte kaza olduğunu duyan ve yolun üst kısmından geçen bazı meraklı sürücüler ise araçlarını yol kenarlarına park edip kazayı adeta balkondan izler gibi aşağıya bakarak izlediler.

Kaza sonrası polis tarafından tahkikat başlatıldı.