Denizli HaberleriGündem

Denizli’de 20 yaşındaki gencin feci sonu! Yürekleri dağladı

Denizli'nin Baklan ilçesinde 20 yaşındaki Akif Veli Özbek memleketi Kahramanmaraş'a daha erken gidebilmek için fazla mesai yaparak çalıştığı sırada iskeleden düşerek yaşamını yitirdi. 

Denizli’nin Baklan ilçesinde 2 hafta önce restorasyon çalışmaları devam eden caminin, kubbelerine camii nakışı yapmak için Kahramanmaraş’tan gelen 20 yaşındaki Akif Veli Özbek işini erken bitirip memleketine dönmek için fazla mesai yaparak Pazar günü de çalıştı.

İSKELEDEN DÜŞEREK HAYATINI KAYBETTİ

Burada bir süre çalışan genç nakkaş, işini bitirip memleketine dönmek için pazar günü çalıştığı sırada bulunduğu iskeleden yere düştü.

Yatsı namazı kılmak için camiye giden imam ve cemaati, 20 yaşındaki nakkaşı yerde hareketsiz yatarken buldu. Cemaatin, 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunması üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Özbek’in hayatını kaybettiğini belirledi. Savcı ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin incelemelerde bulunması üzerine Özbek’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edildiği öğrenildi.