Pamukkale dördüncü futbol turnuvası kayıtları sürüyor

Pamukkale Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü olan “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın kayıtları sürüyor. Turnuvanın 27 Ekim’de başlayan kayıtlar için son tarih 7 Kasım’da sona erecek....

Pamukkale dördüncü futbol turnuvası kayıtları sürüyor
Pamukkale Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü olan “Pamukkale’de 4. Futbol Şöleni Sonbahar 2016 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın kayıtları sürüyor. Turnuvanın 27 Ekim’de başlayan kayıtlar için son tarih 7 Kasım’da sona erecek. Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Caddesi’nde bulunan ek hizmet binasında yer alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılan başvurularla ilgili detaylı bilgi belediyenin internet adresinden alınabilir. Her mahallenin ikişer takımla temsil edileceği futbol turnuvasına katılmak isteyenler, 10 kişilik takım listelerini mahalle muhtarlarına onaylatacak. Sağlık raporu ve başvuru formuyla birlikte takımlarda yer alan sporcuların kimlik fotokopileri de başvuruda teslim edilecek. 7 Kasım’a kadar devam edecek olan kayıtların ardından 9 Kasım’da yapılacak olan kura çekimi ile eşleşmeler belirlenecek. Eleme usulü oynanacak olan müsabakaların 11 ya da 14 Kasım’da başlaması planlanıyor. Turnuvanın 5 ya da 12 Aralık tarihlerinde tamamlanması ön görülüyor. Müsabakalar sonunda dereceye girecek olan ilk 3 takıma çeşitli hediyeler verilecek.
Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için spora büyük önem verdiklerini ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “68 mahalleden 2’şer takımın katılabileceği turnuvamıza kayıtlar devam ediyor” diyen Gürlesin, “Takımını kur, heyecana katıl’ sloganıyla tüm gençleri turnuvaya katılmaya davet ediyoruz. Büyük heyecanın yaşandığı maçlarda yer alarak mutlu sona ulaşmak isteyen gençler, turnuva için gerekli evrakları hazırlayıp başvuru yapabilirler. Pamukkale Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Şimdiden turnuvaya katılacak ve mücadele edecek olan takımlara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE