Pamukkale'de otel yangını! İçeride bulunan 25 kişi...

Denizli Pamukkale'de otel yangını meydana geldi. İçeride bulunan 25 kişi tahliye edildi. Büyük paniğe neden olan Pamukkale'de bir butik otelde çıkan yangın sonucu, ölen ya da yaralanan kimse olmadı.

Pamukkale'de otel yangını! İçeride bulunan 25 kişi...

Denizli Pamukkale'de otel yangını meydana geldi.  İçeride bulunan 25 kişi tahliye edildi. Büyük paniğe neden olan Pamukkale'de bir butik otelde çıkan yangın sonucu, ölen ya da yaralanan kimse olmadı. 

Edinilen bilgilere göre, olay Karahayıt Mahallesi 142 Sokak'taki 3 katlı bir butik otelde meydana geldi. Otelin çatı katından dumanlar çıkması üzerine durum itfaiye ve jandarmaya bildirilerek yardım istendi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri hızlı bir şekilde yangına müdahale etti. Yangında ekipler otelden yükselen alevlerin çevresindeki binalara sıçramasına izin vermezken, içerideki 25’e yakın müşteri hızlı ve güvenli bir şekilde hemen tahliye edildi. Ekipler olaya 37 itfaiye erinin 14 itfaiye aracı ile müdahale etti. Yangının ardından otel kullanılamaz hale geldi. 

PAMUKKALE'DE OTEL YANGINI NEDEN ÇIKTI?

Ölen yada yaralananın olmadığı yangının çatıdaki yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan köpük malzemenin tutuşmasıyla başladığı öğrenildi. Yangın ile ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

YORUM EKLE