Pamukkale Belediyesi Yukarışamlı’yı yeniledi

Pamukkale Belediyesi, büyükşehir kanunundan önce köy olarak anılan, merkeze en uzak mesafedeki mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.Pamukkale Belediyesi, her mahalleye hizmet götürmeye devam ediyor. Belediye ekipleri, merkeze 25 kilometre...

Pamukkale Belediyesi Yukarışamlı’yı yeniledi

Pamukkale Belediyesi, büyükşehir kanunundan önce köy olarak anılan, merkeze en uzak mesafedeki mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Pamukkale Belediyesi, her mahalleye hizmet götürmeye devam ediyor. Belediye ekipleri, merkeze 25 kilometre uzaklıktaki Yukarışamlı Mahallesinde yenileme çalışmalarını sürdürürken, Muhtar Osman Öztürk, bölgenin mahalle olmadan öncesi ile sonrası arasında çok fark olduğunu söyledi.

“Biz günü birlik geçici işler peşinde değiliz"

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, tüm mahallelere en kaliteli hizmeti vermek adına gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

Gürlesin, “Belediye olarak, çalışmalarımızda tüm mahallelerimize eşit hizmeti vermekle birlikte merkez mahallelerdeki güzelliklerin, merkeze uzak kırsal kesimdeki mahallelerimize de yansıması için çalışıyoruz. İlk günden itibaren hep söylediğim gibi, biz günü birlik geçici işler peşinde değiliz, göz boyama derdinde değiliz. Vatandaşımızın derdine, sorununa kalıcı çözümler üretme derdindeyiz. Yukarışamlı Mahallemizde toplamda 6 bin 190 metrekare beton parke ve 15 bin metre beton bordür imalatı gerçekleştirdik. Kapalı pazaryeri yaptık. MOBESE kameraları ile mahallenin güvenliğini de sağladık. Park alanı ve cami bahçesinde beton parke ve bordür çalışmalarını tamamladık. Park alanında tuvalet yaptık. Tüm bunlarla birlikte, rutin temizlik işleri, sağlık işleri, sosyal destek hizmetleri gibi hizmetlerimizde düzenli olarak devam ediyor.”
YORUM EKLE