Merkezefendi Belediyesi kurumsal müziği bulundu

Merkezefendi Belediyesi ile Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi ortaklaşa düzenledikleri proje ile belediyenin kurumsal müziği bulundu.Merkezefendi Belediyesi ile Hakkı Dereköyl Güzel Sanatlar Lisesi’nin ortak yaptığı çalışma ile ‘Merkezefendi...

Denizli 23.10.2016, 00:05
Merkezefendi Belediyesi kurumsal müziği bulundu
Merkezefendi Belediyesi ile Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi ortaklaşa düzenledikleri proje ile belediyenin kurumsal müziği bulundu.
Merkezefendi Belediyesi ile Hakkı Dereköyl Güzel Sanatlar Lisesi’nin ortak yaptığı çalışma ile ‘Merkezefendi Müziğini Arıyor’ kapsamında programlarda kullanılacak kurumsal müzik bulundu. Yaklaşık 3 ay süren bir çalışma sonucunda öğretmenler ve öğrenciler 10 adet müzik oluşturdu. Uzmanlardan oluşan bir komisyon tarafından tüm müzikler dinlenerek seçme işlemi yapıldı. 10 müzikten 3 tanesi halk oylamasına sunuldu. Merkezefendi Belediyesi’nin resmi internet sayfasından yaklaşık 1 ay boyunca halk oylamasına sunulan yarışmada birinci belli oldu. Keman öğretmeni Kemal Kocamanoğlu ve 12. sınıf öğrencileri Ezgi Yalçın ve Gülnaz Ona’nın hazırladığı ‘Selen’ isimli parça halk oylamasıyla birinci seçildi. Yarışmada ‘Günebakan’ isimli parça ikinci, ‘Karma’ isimli parça ise üçüncü oldu.
Öğretmenler ve öğrenciler, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, birinci olan ekibe ödüllerini takdim etti. Subaşıoğlu, yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, Merkezefendimizin kurumsal kimliğine katkı sağladı. Artık tüm programlarımızda öğrencilerimizin oluşturduğu bu müzik olacak. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
Yorumlar (0)
29°
parçalı az bulutlu