Denizli’de Otobüs Şoförlerine Eğitim

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş, Belediye Otobüsü Şoförlerine Yönelik Eğitimler Vermeye Devam Ediyor. Her Ay Düzenli Olarak Verilen Eğitimlerde Hedefin Vatandaşlara Daha İyi Hizmet Olduğu Kaydedildi.

Denizli 14.01.2015, 19:46 18.02.2015, 22:59
Denizli’de Otobüs Şoförlerine Eğitim
Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş, belediye otobüsü şoförlerine yönelik eğitimler vermeye devam ediyor. Her ay düzenli olarak verilen eğitimlerde hedefin vatandaşlara daha iyi hizmet olduğu kaydedildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. tarafından belediye otobüsü şoförlerine yönelik eğitimler aralıksız olarak sürdürülüyor. Sürücülere aracın teknik özelliklerinin yanı sıra yolcular ile iletişim, trafik kuralları ve hat kontrolleri kapsamında eğitim verildiğini belirten Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.’nin açıklamasında şöyle denildi:

"Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. olarak halkımıza güler yüzlü hizmet vermek amacıyla yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İlimizde toplu taşıma hizmetinde bulunan otobüs şoförlerimize her ay düzenli eğitimler veriyoruz. Bu çerçevede şoförlerimize aracın teknik kısmı, araç kontrolü, çevre ve hat kontrolü, trafik kuralları, güvenli şekilde araç sürüş teknikleri ve yolcular ile iletişim ile ilgili bilgiler aktarıyoruz . İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri kapsamında şoförlere ilk yardım eğitimleri vermeye devam ediyoruz. Ulaşım A.Ş olarak daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Sahaya çıkan personelimizin kılık kıyafetinin yanı sıra araca bindiği andan itibaren yapması gereken işlemleri uygulamalı olarak gösteriyoruz. Bunun yanı sıra bizlere gelen şikayet ve talepleri personelimiz ile paylaşarak ortak bir değerlendirme yapıyor bununla ilgili çözüm yolları buluyoruz. Hedefimiz her zaman daha iyi hizmet sunmak ve vatandaşımızın memnuniyetini kazanmaktır."
Yorumlar (0)
26°
açık