Denizli'de aynı yerde 10 dakika ara ile iki kaza meydana geldi!

Denizli'de aynı noktada 10 dakika ara ile kazalar meydana geldi. İlk kaza İsmail Sarıbağ yönetimindeki otomobil ile Yeter Taner idaresindeki araca çarpmasıyla zincirleme kaza meydana geldi. Zincirleme kazada 2 kişi yaralanırken bu defa da ikinci kaza meydana geldi. İkinci kazada da isimleri henüz tespit edilemeyen 2 kişi yaralandı. Yol trafiğe kapatılırken, kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Denizli 17.11.2019, 18:33 17.11.2019, 19:13
Denizli'de aynı yerde 10 dakika ara ile iki kaza meydana geldi!

Denizli'de 35 AAU 537 plakalı İsmail Sarıbağ yönetimindeki otomobil, 20 BHT 52 plakalı Yeter Taner idaresindeki kırmızı ışıkta bekleyen arazi aracına çarptı. Kınıklı Kavşağı yakınlarında meydana gelen kazada, çarpmanın etkisiyle hareket eden araç bu defa Musa Kazankaya'nın kullandığı 45 TY 219 ve plakalı araca çarpmasyla zincirleme kaza oluştu. 

Zincirleme kazada İsmail Taner ve Kağan Sarıkaya yaralandı.

AYNI NOKTADA 2 KAZA
Bölgeye gelen polis ve 112 Acil servis ekipleri kazaya müdahale ederken bu defa ikinci kaza meydana geldi. Bu kazada ise Bilge Çamlıbel idaresindeki 20 HB 513 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak yol ortasındaki refüje çıkıp elektrik direğine çarparak durdu. Kazada araç içerisinde yolcu olarak bulunan ve isimleri henüz tespit edilemeyen 2 şahıs yaralandı. Her iki kazada da yaralanan 4 kişi ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Meydana gelen kazalar sonrası yolda trafik bir süreliğine tek şeritten sağlanırken, kazalarla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)