Denizli Pamukkale'de tekstil fabrikası yandı!

Denizli'de tekstil fabrikası gece yarısında alev aldı! Pamukkale ilçesindeki olay gece saat 03:30 sıralarında meydana geldi. İtfaiye ekipleri büyük yangını durdurmak için seferber oldu. Yangın saatlerce söndürülemedi. Detaylar haberimizde...

Denizli Pamukkale'de tekstil fabrikası yandı!

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bulunan bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Fabrika alev alev yanmaya devam ederken, itfaiye ekipleri 20'nin üzerinde araçla yangına müdahale ediyor.

SAATLERDİR MÜDAHELE SÜRÜYOR

Denizli’nin Pamukkale ilçesindeki bir tekstil fabrikasında çıkan yangın yaklaşık saatlerce söndürülemedi. 20’nin üzerinde itfaiye aracı ile müdahale edilen yangında alevler kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

SAAT 03:30'DA FABRİKA ALEVLER İÇİNDE KALDI

Yangın, Pamukkale ilçesi Korucak mahallesinde meydana geldi. Bir tekstil fabrikasında gece saat 03.30’da henüz belirlenmeyen bir nedenden ötürü yangın çıktı.

İTFAİYE EKİPLERİ YANGINI SÖNDÜRMEK İÇİN YOĞUN MESAİ HARCIYOR

Yangının hemen ardından bölgeye çok sayıda Denizli Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı ekipler sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler su ve köpük ile yangına müdahale etmeye başladı.

Yangın çıkan fabrika Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Pamukkale travertenlerine yakın bir bölgede yer alıyor. 

Öte yandan, fabrika çalışanları içeride bulunan malzemeleri dışarı taşıyarak kurtarmaya çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 10:20
YORUM EKLE