Denizli'de taciz iddiası! Mağaza çalışanı taciz etti!

Türkiye'deki taciz olaylarına bir yenisi daha eklendi. Ege'nin güzide kenti Denizli'de bir kadın mağazada alışveriş yaptığı sırada cinsel tacize uğradığını ifade etti. Detaylar haberimizde...

Denizli'de taciz iddiası! Mağaza çalışanı taciz etti!

Denizli'de giyim mağazasına giren E.P. isimli kadın, pantolon denediği sırada, mağaza çalışanı Erol Y.'nin kendisini elle taciz ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Erol Y., polis ekiplerince gözaltına alındı.

POLİSTEN YARDIM İSTEDİ

Olay, bugün saat 12.00 sıralarında, Gazi Bulvarı'ndaki giyim mağazasında meydana geldi. Mağazaya giren E.P. isimli kadın, pantolonlara baktıktan sonra denemek için birini giyindi. E.P., pantolonu denediği sırada, iddiaya göre, mağaza çalışanı Erol Y., kadının göbek ve basen kısmını elledi. Ağlayıp bağırarak mağazadan çıkan E.P., polisten yardım istedi.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Bulvara gelen polislerle birlikte mağazaya giren E.P., kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü Erol Y.'yi gösterip, şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Erol Y., polis merkezine götürüldü. E.P. de ifade vermek üzere polis merkezine gitti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE