Denizli'de öldürdüğü adamın cesedinin yerini söyledi!

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde geçtiğimiz eylül ayında ailesi tarafından kayıp başvurusu yapılan tır şoförü Oktay Bayram'ın katili İsmail A. cesedi nereye gömdüğünü cezaevindeyken itiraf etti. Gömüldüğü yerden çıkarılan Bayram'ın cesedi ardından cenaze aracı ise otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Denizli 08.11.2019, 15:31
Denizli'de öldürdüğü adamın cesedinin yerini söyledi!

Denizli'de Eylül ayında kaybolan tır şoförü Oktay Bayram (42) bir anda ortadan kaybolmuştu. Ailesi tarafından kayıp başvurusu yapılan Bayram'ın cesedine aylar sonra ulaşıldı.

CESEDİN YERİNİ GİZLEDİ
Ailesinin başvurusu üzerine Oktay Bayram ile ilgili polis ve jandarma tarafından arama çalışması başlatıldı. Soruşturma kapsamında İsmail A., isimli şahıs ise gözaltına alınarak, cinayet suçlaması ile tutuklandı. Ancak sorguya rağmen İsmail A., öldürdüğü Bayram'ın cesedinin yerini söylemedi.

KAZININ İKİNCİ GÜNÜNDE CESEDE ULAŞILDI
Ceza evine konulan İsmail A., dün yetkililere Bayram'ın öldürdükten sonra gömdüğü yeri söylemesi üzerine polis ve jandarma ekipleri harekete geçti. İsmail A.'nın gösterdiği eğlence mekanının bahçesine gelen ekipler burada iş makineleri ile kazı çalışması başlattı. Kazının ikinci gününde ise Bayram'ın cesedine ulaşıldı. Gömüldüğü yerden çıkarılan Bayram'ın cesedi ardından cenaze aracı ise otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR
Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturma devam ederken, katil zanlısı İsmail A.'da ceza evinden olay yerine getirilerek tatbikat yaptırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (0)