Denizli'de altyapı çalışmasında göçük meydana geldi!

Denizli'de Merkezefendi ilçesi Yenişafak Mahallesi'ndeki bir sitenin otopark alanında yağmur gideri için çalışma yapan Afganistan uyruklu Muhamet Rahmani'nin üzerine toprak çöktü. Meydana gelen göçükte Afganistan uyruklu Muhamet Rahmani yaralandı.

Denizli 22.03.2019, 15:28 22.03.2019, 16:43
Denizli'de altyapı çalışmasında göçük meydana geldi!

Denizli'de, altyapı çalışması sırasında meydana gelen göçükte bir işçi yaralandı. Merkezefendi ilçesi Yenişafak Mahallesi'ndeki bir sitenin otopark alanında yağmur gideri için çalışma yapan Afganistan uyruklu Muhamet Rahmani'nin üzerine toprak çöktü.  Çökme sırasında zeminin üzerinde bulunan Afganistan uyruklu inşaat işçisi Muhamet Rahmani, zeminle birlikte yere düştü. Belden aşağı göçük altında kalan Rahmani'yi gören diğer işçilerin ihbarı üzerine inşaat alanına itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı itfaiye ekipleri, göçük altında kalan işçiyi kurtarmak için çalışma başlattı. İtfaiyenin çalışması sonucu bulunduğu yerden kurtarıldı.

Meydana gelen göçükte Rahmani, sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Yaralının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
16°
açık