Çivril’de üst yapı çalışmaları devam ediyor - Haberi

Çivril’de üst yapı çalışmaları devam ediyor

Denizli Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, Yassıhöyük Mahallesi’nde biten yolları yerinde denetleyerek mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.Çivril ilçesinde belediye tarafından gerçekleştirilen hizmetler tüm hızıyla devam ediyor....

Çivril’de üst yapı çalışmaları devam ediyor

Denizli Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, Yassıhöyük Mahallesi’nde biten yolları yerinde denetleyerek mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Çivril ilçesinde belediye tarafından gerçekleştirilen hizmetler tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Güven’in talimatı ile çalışmalarına aralıksız devam eden Çivril Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yassıhöyük Mahallesi’ndeki yol çalışmalarında sona yaklaştı. Halkın hizmetine kazandırılan yollarda denetleme yapan Başkan Güven bir açıklama yaparak şunları söyledi:

“Yapımını bitirdiğimiz yollardan dolayı mahalle sakinlerinin memnuniyeti bizleri de çok mutlu etti. Sırasıyla bütün mahallelerimizi tozdan ve çamurdan kurtarıyoruz. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüyoruz. Çok yakın zamanda İmrallı, Sarılar ve Kocayaka Mahallelerimize başlıyoruz. Çivril eskisinden çok güzel oluyor. Durmak yok hizmete devam.”
YORUM EKLE
banner486
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka