Denizli Haberleri

Denizli Pamukkale’de 6 saatlik sokağa çıkma yasağında hayatını kaybetti!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan sokağa çıkma yasağında dün 65 yaş ve üzerine 6 saatlik izin gelmişti. Bunun üzerine Denizli'nin Pamukkale ilçesinde 69 yaşındaki Hüseyin Kamacı dışarı çıktıktan sonra kayboldu. 69 yaşındaki Hüseyin Kamacı'nın bir apartmanın çatısında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağı gelmiş ve geçtiğimiz Pazar günü 65 yaş ve üzerine genel olarak uygulanan sokağa çıkma yasağında 6 saatlik serbestlik gelmişti.

CESEDİ BULUNDU

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, dün 65 yaş ve üzeri ile kronik hastalığı bulunan vatandaşlara getirilen 6 saatlik sokağa çıkma serbestliğinde dışarı çıktıktan sonra kaybolan Hüseyin Kamacı’nın (69) evinin yakınındaki apartmanın çatısında cesedi bulundu.

YAKINLARI GÖZYAŞI DÖKTÜ

Feslikan Mahallesi’ndeki apartmanın çatısında bir ceset gören vatandaşlar polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları inclemede ölü bulunan kişinin dün kaybolan Hüseyin Kamacı olduğunu belirledi. Haberi alıp olay yerine gelen Kamacı’nın yakınları gözyaşı döktü.

EN SON ATM’DEN PARA ÇEKMİŞ

Alzheimer başlangıcı olan Kamaca’nın en son dün saat 17.00’de ATM ‘den para çektiği ardından da evine dönmek üzere yola çıktığı belirlendi. Kamaca’nın evinin bulunduğu bina yerine 2 apartman altındaki başka bir 4 katlı apartmana girdiği ve çatı katında öldüğü anlaşıldı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Kamaca’nın cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Kamaca’nın vücudunda herhangi bir delici ve darp izine rastlanmazken, kesin ölüm nedeni otopsi sonrası belli olacak.