Denizli Haberleri

Denizli Pamukkale'de iki kardeşin neden öldürüldüğü ortaya çıktı!

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 12 Ocak Pazar gecesi iddialara göre 7 bin TL alacaklı olduğu Ramazan Küçük’ü, Hüseyin Aslan (40) tabanca ile vurup öldürmüştü. Ramazan Küçük’ü öldüren Hüseyin Arslan 3 kilometre ilerledikten sonra inayette kullandığı tabanca ile intihar etti.

2 KİŞİYİ DAHA ÖLDÜRMÜŞTÜ
Sabah ise Aslan’ın sadece Küçük’ü değil, Veysel ve Mustafa Akpınar isimli kardeşleri de Eskihisar Mahallesi’ndeki bir tekstil atölyesinde öldürdüğü ortaya çıktı. İki kardeşin cenazesi, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Adli Tıp Kurumu morgunda yapılan otopsi işleminin ardından ailelerine teslim edildi. Cenazelerin Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde toprağa verileceği kaydedildi.

BORÇ YÜZÜNDEN OLDUĞU İDDİA EDİLDİ
Diğer yandan, Veysel ve Mustafa Akpınar isimli kardeşlerin, katil zanlısı Hüseyin Aslan’a ait kredi kartını belli bir süre izinsiz alarak kullandıkları ve borçlarını ödemedikleri iddia edildi. Aslan’ın, kardeşleri Eskihisar Mahallesi’ndeki iş yerlerinde öldürdükten sonra Küçükdere Mahallesi’ne gittiği ve burada da Ramazan Küçük’ü öldürdüğü öğrenildi.

Öte yandan, Akpınar kardeşlerin katil zanlısı Aslan’ın kredi kartından kaç liralık işlem yaptıkları ise belirsizliğini koruyor.

Bir cevap yazın