Denizli Haberleri

Denizli'de yılbaşı eğlencesi kötü bitti! 26 yaşındaki kadın hayatını kaybetti

Denizli’de yılbaşı eğlencesi için bir araya gelen 6 arkadaş geç saatlere kadar eğlendi. Sabah saatlerinde ise gruptan 26 yaşındaki kadın baygın halde bulundu. Alkol komasına girdikleri değerlendirilen 26 yaşındaki kadın öldü, 2 arkadaşı tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Güzelköy Mahallesi’nde yılbaşı nedeniyle bir araya gelen 6 arkadaş, B.T’nin evinde geç saatlere kadar eğlendi.

26 YAŞINDAKİ DİŞ HEKİMİ HAYATINI KAYBETTİ

Sabah saatlerinde S.A.Y, K.Y. ve B.K’yi (26) baygın halde bulan arkadaşları, durumu 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Bölgeye gelen ekipler diş hekimi olduğu öğrenilen B.K’nin yaşamını yitirdiğini belirledi.

Doktor olan S.A.Y. ile diş hekimi K.Y. ise 112 Acil Servis ekiplerince Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

ALKOL KOMASI OLDUĞU TAHMİN EDİLİYOR

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yetkilileri incelenmek üzere evden gıda ve içecek numuneleri aldı. Sağlık ekipleri konunun alkol komasına bağlı meydana gelmiş olabileceğini değerlendirdi.

Polis, evde bulunan B.T, Ö.D.A. ve N.T’nin ifadesine başvurdu. Yaşamını yitiren kadının cenazesi savcının incelemesinin ardından otopsi için morga götürüldü.

İÇKİLER ‘KAÇAK’ VEYA ‘SAHTE’ DEĞİL

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri, incelenmek üzere evden gıda ve içeceklerden numune aldı. 

Yapılan bandrol kontrollerinde tüketilen alkollü ürünlerin kaçak ve sahte olmadığı, kurumsal marketlerden alındıkları belirlendi.

Bir cevap yazın