Denizli Haberleri

Denizli'de hastanede çocuk istimarı iddiası!

Denizli’de 15 Mayıs çarşamba günü saat 09.00 sularında 6 yaşındaki oğlu E.Ç.’yi göz muayanesi için Denizli Devlet Hastanesi Özay Gönlüm polikliniğine götüren baba Barış Ç. hastanedeki işlemler bittiğinde evlerine geri döndüler. 

Fakat E.Ç. babası Barış Ç.’ye, hastanede bir kişinin eşofmanının içine elini sokup, cinsel organını ellediğini söyledi. Bunun üzerine baba Barış Ç., polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

ŞİKAYETTE BULUNDU
Denizli’de Barış Ç., göz muayenesi için hastaneye götürdüğü oğlu 6 yaşındaki E.Ç.’nin, kimliği belirsiz kişi tarafından taciz edildiği iddiasıyla polis merkezine gidip, şikayetçi oldu. Baba, şüphelinin elini, oğlunun eşofmanının içine sokup cinsel organını ellediğini öne sürdü.

KIRMIZI TİŞÖRTLÜ BİR ADAM
Barış Ç.’nin ifadesinde, “Polikliniğin giriş kapısı önündeki afişleri incelerken, oğlumda arkamda oturuyordu. Kırmızı tişörtlü, 35- 40 yaşlarında ve 1.70 boyunda bir erkeğin, oğlumun bulunduğu tarafa geçtiğini gördüm. Hastaneden eve döndüğümüzde oğlum bana hastanede kapının önündeyken birisinin elini eşofmanın içine sokup, cinsel organını elleyip, bacaklarını okşadığını söyledi. Ben de bu olayı eşkalini verdiğim kişinin yapmış olabileceğini düşünüyorum” dediği öğrenildi.

YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Şikayet üzerine polis ekipleri, şüphelinin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlattı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı