Denizli Haberleri

Denizli'de dükkana girecek olan otomobil son anda durdu!

Denizli’de 34 GB 1181 plakalı Necat K. idaresindeki otomobil sürücüsü kontrolsüz kavşakta dönmek isterken 20 V 5181 plakalı Umut K. yönetimindeki otomobil ile Yenişafak Mahallesi 1027 Sokak üzerinde çarpıştı. 

SON ANDA DURDU
Çarpışmanın etkisi ile kontrolden çıkarak yön değiştiren 34 GB 1181 plakalı araç yol kenarındaki dükkana girmek üzereyken dekorasyon amaçlı konulan saksılara çarparak son anda durabildi. Kaza sonrası büyük panik yaşanırken, sürücü Umut K. sürücü hafif şekilde yaralandı.

AYNI BÖLGEDE KAZA YAŞANMIŞTI
Kazada kontrolden çıkan otomobilin içeri girmek üzereyken son anda durduğu marketin sahibi Metehan Tunçel ise kazanın yaşandığı kavşakta sıklıkla bu tür olaylara rastlandığını söyledi. Tuncel, “Ölüm kazadan sonra dubalar kaldırıldı. Dubalar kaldırıldıktan sonra 3 kaza oldu. Her gün kaza riski ile beraberiz tümsek ve ışık olsa, biraz da sürücüler dikkatli olsa belki kazalar olmaz” diye konuştu.

Bir esnaf ise bölgede sürekli kazaların meydana geldiğini ve muhakkak önlem alınması gerektiğini ifade etti.

22 Kasım 2019 tarihinde aynı kavşakta bir motosiklet ile otomobil çarpışmış ve motosiklet sürücüsü metrelerce yükseğe fırlayarak yere düşmesi sonucu ağır yaralanmıştı.

Bir cevap yazın