Denizli HaberleriGündem

Denizli Çardak Havalimanı’nda güvenlik görevlisi koronavirüse yakalandı! Çalışanlar karantinaya alındı

Denizli Çardak Havalimanı’nda görevli güvenlik görevlisinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Koronavirüs testi pozitif çıkan kişi ile birlikte aynı vardiyada çalışanlar 14 gün süreyle karantinaya alındı. Öte yandan koronavirüse yakalanan güvenlik görevlisinin oğlunun da testi pozitif çıktı. 

Denizli’nin Çardak ilçesinde bulunan havalimanında görevli bir güvenlik görevlisinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Öte yandan koronavirüse yakalanan güvenlik görevlisinin oğlunun da testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Koronavirüs testi pozitif çıkan kişi ile birlikte aynı vardiyada bulunan 21 çalışan 14 gün süreyle karantinaya alındı.

Edinilen bilgiye göre, Denizli Çardak Havalimanı’nda görevli güvenlik personeli H.Ş.’nin koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi. H.Ş.’nin, rahatsızlanan oğlunu yüksek ateş şikayeti ile hastaneye götürdüğünde uygulanan testte çocuğunun ve kendisinin pozitif çıktığı belirtildi.

GÜVENLİK GÖREVLİSİNİN OĞLUNUN DA TESTİ POZİTİF

H.Ş., oğlu, aile üyeleri hastanede karantinaya alınırken, aile üyelerinin temasta bulunduğu kişilere de test uygulandı.

ÇALIŞANLAR KARANTİNAYA ALINDI

H.Ş.’nin koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine aynı vardiyada görevli olduğu 21 güvenlik personelinin 14 günlük karantinaya alındığı öğrenildi. Öte yandan, havalimanında görevli tüm personele koronavirüs testi uygulandığı belirtildi.