Ekonomi

Denizbank duyurdu: Emeklilere bin TL nakit hediye veriliyor!

Denizbank milyonlarca emekliyi ilgilendiren önemli bir duyuruda bulundu. Bankadan yapılan açıklamada, emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilere bin TL nakit hediye verileceği açıklandı. Peki, Denizbank tarafından verilen ikramiyeden faydalanmak için şartlar nelerdir? İşte cevabı…

2021 promosyon ödemelerini merak eden emekliler için Denizbank açıkladı. Denizbank 31 Mart 2021 tarihine kadar başvuruda bulunan emeklilere bin TL’ye varan promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

Banka promosyon açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

 

Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır.

Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL,
Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL,
2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL
promosyon ödemesi yapılacaktır.

Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,000 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Kampanya 31.03.2021 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;
Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.
Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.