Magazin

Deniz Uğur’un acı günü! Dayısı koronavirüsten hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Deniz Uğur'un dayısı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kötü haberi duyurdu.

Ünlü oyuncu Deniz Uğur sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dayısının koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı. Uğur, dayısı Cem Bayer’in koah hastası olduğuna dikkat çekerek, ”Hepimizin canı çok yanıyor. İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu.” dedi.

Çin’den dünyaya yayılan korona virüs salgını Türkiye’de de ölümlere neden oluyor. Ünlü oyuncu Deniz Uğur da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dayısının korona virüs nedeniyle vefat ettiğini açıkladı. Uğur, dayısının izole bir alanda yaşadığını ifade ederken, herkesin titizlikle alınan önlemlere uyması gerektiğini belirtti.

KORONAVİRÜS TESŞHİSİ KONULDUĞU GÜN HAYATINI KAYBETTİ

Vefat eden dayısı Cem Bayer’in fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Deniz Uğur, “Pandemi bu kez ailemizden can aldı, çocukluğumun kahramanı, kıymetlim. Dünyanın en güzel insanı, benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti. Maalesef yoğun bakımda, Covid-19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini. Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor. İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yad etmek sözümüz. Hepimizin canı çok yanıyor. İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu. Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an. Bu süreçten beraberce, sabırla, dikkatle, güçlü çıkmamızı Allah’tan diliyorum” diye yazdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu