Magazin

Deniz Seki'nin kardeşi Serdar Seki beyin kanaması geçirdi! Serdar Seki kimdir?

Deniz Seki’nin kardeşi Serdar Seki beyin kanaması geçirerek apar topar hastaneye kaldırıldı. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaşadığı zor durumu anlatırken ağlamaktan konuşamadı. 

Geçtiğimiz aylarda annesinin rahatsızlığıyla uğraşan ve sevenlerinden dua isteyen ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin acısı ikiye katlandı. Annesinin sağlığına kavuşmasıyla rahat nefes alan Seki’nin bu sefer de erkek kardeşi Serdar Seki, beyin kanaması geçirerek hastanelik oldu.

BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında yer alan habere göre: Deniz Seki’nin erkek kardeşi dün iş yerinde fenalaştı. Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Serdar Seki, apar topar hastaneye kaldırıldı. Kan sulandırıcı ilaç kullandığı için bir süre ameliyata alınamayan Serdar Seki’nin ilk operasyonu 6 saat sürdü. Sağlık durumu ciddi olan Serdar Seki, yoğun bakımda tutuluyor. Öte yandan Serdar Seki’nin ameliyattan sonra sol tarafında bir sıkıntı meydana geldiği de ortaya çıktı.

DUA İSTEDİ

2. Sayfa sunucularının aradığı Deniz Seki ise ağlamaktan konuşamadı. Kardeşini kendisinin büyüttüğünü belirten Seki, sevenlerinden dua istedi.

SERDAR SEKİ KİMDİR?

Deniz Seki’nin kardeşi Serdar Seki, yönetmen ve yapımcı kimliğiyle profesyonel anlamda 19 yıldır televizyon sektörünün değişik alanlarında; çeşitli tv programları, 200’ ü aşkın videoklip, tanıtım filmleri ve reklam filmleri olmak üzere bir çok alanda hizmette bulundu. 2010 yılının mayıs ayında “Skare Film Yapım” adını vererek kurduğu prodüksiyon şirketi ve profesyonel ekibiyle, birçok yapımın altına imza attı. 2014 yılının Ocak ayında şirketin ismini “Film Sanat” olarak değiştirerek daha büyük projelerle videoklıp, televizyon programları ve reklamların yanı sıra; sinema filmi ve dizi projeleriyle ilgili çalışmaları devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı