Magazin

Deniz Bulutsuz’un darp edilmiş yeni görüntüleri ortaya çıktı!

Ozan Güven'in 13 Haziran'da sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesinin ardından yeni fotoğraf ortaya çıktı. Deniz Bulutsuz'un yeni görüntüleri görenlerin kanını dondurdu. Bulutsuz'un vücudunda çok sayıda morluk ve yara berenin olduğu ortaya çıktı.

Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’u darp etmesinin ardından sosyal medyada çok sayıda tepki gelmişti. Deniz Bulutsuz’un darptan sonra yeni görüntüleri de ortaya çıktı.

ÇOK SAYIDA MORLUK, YARA VE BERE VAR

Ozan Güven’ın dövdüğü eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’un yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflarda Deniz Bulutsuz’un vücudunda çok sayıda morluk, çürük, yara bere bulunurken, yaşadığı olayı arkadaşlarından ve çevresinden gizlediği öğrenildi.

Sözcü’den Hayatı Arıgan’ın haberine göre; vücudunda çürük olmayan yer kalmayıncaya kadar şiddet gördüğü görülen Deniz Bulutsuz’un güneş gözlüğü ile dolaştığı, kolundaki morlukları gören arkadaşlarının ‘Ne oldu?’ sorusuna, “Motordan düştüm” diye cevap verdiği öğrenildi.

5 GÜN SONRA HASTANEYE GİTMİŞ

Utancından olayı kimseye anlatayan ve tedavi için hastaneye gitmeyen Deniz Bulutsuz, olaydan 5 gün sonra Ozan Güven’den şikayetçi olmuştu.

Deniz Bulutsuz İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kadına Şiddet Bürosu’na giderek ünlü oyuncu Ozan Güven hakkında ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘Hürriyetten yoksun bırakma’ ve ‘Hakaret’ uçlarından yargılanmasını istemişti.

KOMPLO DEMİŞTİ

Ünlü oyuncu Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz arasındaki darp olayını soruşturan savcılığın talebi üzerine Adli Tıp Kurumu uzmanı iki tarafın adli vaka raporlarını değerlendirdi. İstanbul Adli Tıp Şube Müdürü raporunda Ozan Güven’deki yaralanmanın yaşamını tehlikeye sokmadığını, basit bir tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte olduğunu belirtti. Raporda, Deniz Bulutsuz’da görülen bulguların ise kişinin yaşamını tehlikeye sokmadığı ancak basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte de olmadığı görüşüne yer verildi.

Kendi evinde saldırıya uğradığını ve olayın mağdurunun kendi olduğunu belirten Ozan Güven, “Bu olay kendisiyle görüşmeyi kabul etmediğim için bana kurulan bir komplodan ibarettir” demişti.

Ozan Güven, Bulutsuz’un ‘iftira’, ‘hakaret’, ‘tehdit’ ve ‘darp’ suçlarından cezalandırılmasını istemişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu