Magazin

Demet Şener’in eski eşi Cenk Küpeli damatlık davası açtı!

Demet Şener ile yakın zamanda boşanan Cenk Küpeli, modacı Emre Bakar’a tazminat davası açtı. Küpeli, Damatlığın parasını ödemedi” diye ekrana çıkıp demeç veren modacı için açıklamada bulundu.

Cenk Küpeli tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Haberinizde kesin ifadelerle yazdığınız; tarafıma Emre Bakar adlı şahısın icra takibi başlattığı ve benimde bunu ödeyerek dosyayı kapattığıma dair asılsız, yalan bir haber oluşturulmuştur. Tarafıma bu şahısın başlattığı ne bir icra takibi, ne herhangi hukuksal bir girişimi bulunmamaktadır. Aksine dava açan ve hukuksal tüm haklarımı sonuna kadar kullanan benimdir. Siz basın mensupları üzerinden reklam yapmak isteyen bu şahısa ve firmasına itibar edilmemesini, yaptığınız haberlerin doğruluğunu araştırmanızı önemle rica ederim. Haberin “iddia” mahiyetinde olduğunu belirtmeden, doğrudan şahsımı icra takibine maruz kaldığı şeklinde yazıyı kaleme alan kişi ve bu haberi yayınlayanlar hakkında da hukuki süreçleri avukatım başlatacaktır”

21 Haziran 2019 tarihinde evlenen Demet Şener-Cenk Küpeli çocukları olması konusunda anlaşamadıkları için evliliklerine son noktayı koyduklarını bildirdi.