Magazin

Demet Şener ile Cenk Küpeli çiftinden kötü haber!

Demet Şener ile Cenk Küpeli çiftinden kötü haber geldi. 21 Haziran 2019 tarihinde evlenen Demet Şener – Cenk Küpeli çifti sürpriz bir kararla boşandı. Çiftin boşanması magazin gündemine bomba gibi düştü Boşanma haberlerinin ardından Cenk Küpeli sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Küpeli paylaşımında, ”Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim…’ ifadelerini kullandı.

Demet Şener – Cenk Küpeli çifti İstanbul Bakırköy 12.Aile Mahkeme’sinde bu sabah boşandılar. Büyük bir aşk ile evlenen çiftin boşanmasında en büyük etkenin Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu öğrenildi.

CENK KÜPELİ’DEN İLK AÇIKLAMA

Demet Şener ile evliliğini sonlandıran Cenk Küpeli’den açıklama geldi. Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Küpeli, ‘Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim…’ ifadelerini kullandı.