Magazin

Demet Akalın’dan elektrik faturasına isyan!

Hükümet politikalarını sıklıkla desteklediği bilinen Demet Akalın, yaşamadığı evine gelen elektrik faturasını görünce isyan etti. 

Önceki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı doğal gaz müjdesine çok sevindiğini söyleyen Demet Akalın, kalmadığı evine gelen bin 500 TL’lik elektrik faturasını görünce isyan etti.

Gündeme dair sık sık açıklamalarda bulunan şarkıcı önceki gün kızı Hira ve Okan Kurt ile bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ünlü şarkıcı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği doğal gaz müjdesi hakkında; “Muhteşem bir şey. Ülkemiz için inanılmaz gurur verici bir şey. Merak ettim bize ne kadar yeter diye” dedi.

Doğal gaz müjdesi hakkındaki mutluluğunu dile getiren Demet Akalın, yaptığı açıklamanın ardından yaşamadığı evine gelen bin 500 TL’lik fatura hakkında sitem ederek; “Çeşme’de olmamamıza rağmen çok yüksek elektrik faturası geldi. Hiç yaşanmayan eve bir buçuk milyar gelmiş. Hayır ben doğal gazdan yakınmıyorum. Elektrik faturası çok yüksek geldi. Ondan yakınıyorum” ifadelerini kullandı.