Magazin

Demet Akalın: 30 TL’nin peşindeyim

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabından dolandırıldığını açıklamıştı. Yapılan incelemenin ardından gerçek çok başka çıktı. Demet Akalın’ın kızı Hira’nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği öğrenildi. 

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabından dolandırıldığına ilişkin bir açıklama yapmıştı. Konuyla ilgili yapılan incelemenin ardından gerçek çok başka çıktı. Demet Akalın’ın kızı Hira’nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği öğrenildi.

Ünlü şakıcı “Sabah sabah kredi kartı dolandırıcılığı. Vallahi dikkat edin, benimkini bir de dolar üstünden çekmişler” şeklinde tweet atmıştı. Popçunun hesabından kızı Hira’nın oyunu için 4 euro çekildiği, dolandırılma gibi bir durumun olmadığı belirlendi.

Yapılan incelemede; Demet Akalın’ın kızı Hira’nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği ortaya çıktı.

Konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, “Kapattım interneti. 30 TL çekmişler, çok büyük bir para değil. Ama görüyorsunuz; pandemide 30 TL’nin bile peşindeyim” ifadelerini kullandı.

Akalın’ın sevgilisi ve çocuğunun babası Okan Kurt ise “Demet sabah hesabından para çekildiğini görünce paniklemiş, dolandırıldığını düşünmüş. Bankayla görüştük, Hira’nın oynaması için Xbox’ına yüklediğimiz oyunlardan 4 euro gibi bir para çekildiğini öğrendik. Ortada dolandırılma yok” dedi.