Magazin

Defne Samyeli’den kötü haber! Böyle açıkladı

Defne Samyeli’den kötü haber geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Samyeli, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Testinin pozitif çıktığını duyuran Samyeli, son 3 gündür temasta olduklarına test yaptırmaları konusunda çağrıda bulunurken, 4 Eylül’deki konserinin de ertelendiğini belirtti.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Defne Samyeli yaptığı paylaşımda, “Covid pozitif olduğumu öğrendim.” diyen Defne Samyeli, “Hastalıkla ilgili bir endişem yok; hafif kırgınlık, boğaz ağrısı ve ara sıra gelen öksürükle çok rahat başa çıkabiliyorum şimdilik.” şeklinde konuştu.

TEMASTA OLDUKLARINA ÇAĞRIDA BULUNDU

Temasta bulunduğu kişileri uyarmayı ihmal etmeyen Samyeli, “Son birkaç gün yakın temasta olduğum neredeyse herkese ulaştık sanıyorum. Yine de bir şekilde yakınımda olan arkadaşlarım, benimle fotoğraf çektirenler, aynı ortamda bulunduğum kişiler lütfen hemen test yaptırsın diye bu açıklamayı yapıyorum.” açıklamasın yaptı.

49 yaşındaki Defne Samyeli, ayrıca, “Benimle hızlı şekilde ilgilenen sağlık çalışanlarına ve hemen iletişime geçip, bundan sonraki süreçle ilgili beni bilgilendiren Sağlık Bakanlığı yetkililerine sonsuz teşekkürler.” dedi.

KONSERİ ERTELENDİ

Karantinada olduğunu belirten Samyeli, konserinin ertelendiğini belirtirken konuyla ilgili, “Oysa dört gözle bekliyordum. Ne yapalım, sağlık olsun…” dedi. Takipçilerinden Defne Samyeli’ye çok sayıda “Geçmiş olsun” mesajları yağdı.