Magazin

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu açıkladı: Sevişme sahnelerine karşıyım

Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nu büyük kızları Deren Talu Pelin Kaya’nın YouTube programına konuk olarak katıldı. Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken Deren Talu rol aldığı filmde öpüştüğü fakar sevişme sahnelerine karşı olduğunu açıkladı.

“ABLASININ HATALARINDAN DERS ALABİLİYOR”
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve cesur pozlarıyla annesiyle kardeşine rakip olduğu konuşulan Deren Talu, bu durum hakkında “Sosyal medyada iddia edildiği gibi aramızda bir yarış yok. O kadar yakınız ki annemden öte. Zevklerimiz, düşünce yapımız aynı. Hatta gardıroplarımız bile aynı. Kardeşim Derin, henüz 16 yaşında. Onunla da aramızda öyle bir yarış söz konusu olamaz. O kadar olgun ki. Ayrıca şanslı, ablasının hatalarından ders alabiliyor” dedi.

“SEVİŞME SAHNELERİNE KARŞIYIM”
Amerika’da oyunculuk eğitimi aldığını ve dizilerde rol almak istediğini söyleyen Deren Talu dikkat ettiği şeyleri, “Oyunculukta Türkan Şoray kanunlarım var. Son çektiğim filmde öpüştüm. Ama çıplaklığa ve sevişme sahnelerine karşıyım. Açık seçik olmadan, üstü kapalı olabilir” şeklinde sıraladı.

Bu zamana kadar hakkında birçok estetik haberi çıkan Deren Talu, “23 yaşındayım, yüzümde ya da vücudumun herhangi bir yerinde estetik yok. Sadece krem kullanıyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı