Magazin

Defne Samyeli ile Cem Yılmaz barışıyor mu?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Defne Samyeli hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. 1.5 yıllık ilişkilerini bitiren Samyeli ile Yılmaz’ın barışması an meselesi…

Konuşulanlara göre Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, Bebek’te bir otelde buluştu ve baş başa beraber yemek yedi. Ünlü çiftin sorunları konuşarak aşmaya çalıştıkları ve ilişkilerine ikinci bir şans vermek istedikleri iddia edildi. Tarafların iddialar karşısında ne diyeceği ise merak konusu oldu.

BARIŞMALARI AN MESELESİ

Defne Samyeli ile Cem Yılmaz’ın, Bebek Otel’de buluşup yemek yedikleri iddia ediliyor.

İki ay önce ayrılan Defne Samyeli-Cem Yılmaz çiftinin barışması an meselesi. Geçtiğimiz hafta ‘Mucize 2 Aşk’ filminin galasına katılan Cem Yılmaz, objektiflere poz verirken sağ kolunu açarak hayali sevgilisine “Gel hayatım” diyerek espri yapmıştı.

Öte yandan gecelerde tek başına görüntülenen Defne Samyeli de “Sadettin Saran ile aşk yaşıyor musunuz?” sorusuna çok kızmış, “Bu soruları neden soruyorsunuz? Çok ayıp…” diyerek tepki göstermişti. 

ARALARINA SERENAY SARIKAYA GİRDİ İDDİASI ORTAYA ATILMIŞTI

İddialara göre; Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin arasına Serenay Sarıkaya girdi. Yılmaz ile Sarıkaya’nın samimiyeti Defne Samyeli’yi kızdırdı. İkili bu sebeple ciddi bir tartışma yaşadı.

Serenay Sarıkaya, 19 Nisan’da Yılmaz’ın tek kişilik gösterisini izlemiş, çıkışta ‘iade-i ziyaret yapacak herhalde’ demişti.

Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz’ı Ozan Güven’in tanıştırdığı da gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın