Magazin

Damla Ersubaşı'nın eşi ile ilgili yaptığı yorum herkesi şaşırttı!

Güzel oyuncu Damla Ersubaşı ikinci kez anne oldu. 2. kızını dünyaya getiren Ersubaşı, eşinin ihanetini çocukları için affettiğini açıklamıştı. Kızlarına Zeynep Nisan adını veren çiftten Mustafa Can Keser, Instagram hesabından aile fotoğrafını “Bana bugün 2. kez baba olma duygusu tattırdığın için, seninle ve kızlarımla bir ömür beraber olacağım için çok şanslıyım…. Dünyanın en güzel iki kızını verdin… Seni çok seviyorum karım” notuyla paylaştı.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI KIZDIRDI
Eşinin paylaşımına cevap veren Damla Ersubaşı, ise “Sen şahane bir babasın” yorumunu yaptı. Oyuncunun ihaneti affederek eşine övgü yağdırması bazı sosyal medya kullanıcılarını da kızdırdı. Ersubaşı’nın yorumuna cevap veren bazı sosyal medya kullanıcıları “Hamileyken seni aldatan adamı nasıl affettin” diyerek sitem etti.

“AMA AŞİKAR HER ŞEY”
Doğumuna günler kala eşinin bir kadınla fotoğrafları ortaya çıkan Damla Ersubaşı, ihanete uğradığını “Haberler doğru, fotoğraftaki kişi eşim. Şuan bu şekilde devam edeceğiz çünkü aciliyetim kızım. Zaten doğuma da birkaç hafta kaldığı için çok fazla konuşmak istemiyorum. Eşimle konuştum ama ‘Ben değilim dedi’ Ama aşikar her şey. Size gelen fotoğrafların aynısı bana da geldi” diyerek kabul etmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu